K Horla

FOR PLEASURE x HORS LA LOI II

Bid during: Ended: 16-20/09/2020 ESHA ELITE AUCTION

https://www.horsetelex.nl/horses/pedigree/1758521/k-horla

http://www.xrays.horse/examinations/KHorla/

K Horla is een prachtige atlete van vader For Pleasure, we hebben haar zoals de meeste paarden in onze veiling als veulen bij de fokker aangekocht. Tijdens het vrijspringen heeft zij nog geen verkeerde sprong gemaakt, daarom dachten we dat het mooi was om eerst een veulen uit haar te fokken, met haar jeugdige uitstraling is dat achteraf gezien een goed plan geweest. Ze heeft zich vanaf het voorjaar goed ontwikkeld en is als een speer uit de startblokken geschoten. Toen wij met haar begonnen te springen leek het al snel alsof ze al twee jaar onder het zadel was, ze laat zich zo goed bewerken dat er zelfs een kind mee zou kunnen wegrijden. K Horla is een top gefokte merrie en springt volgens ons met de laatste kwaliteit.  Zij zal, indien ze de juiste kans krijgt, hoge ogen gooien in de wedstrijdring.

K Horla is a beautiful athlete of sire For Pleasure, we bought her as a foal from the breeder like most horses in our auction. During free jumping she didn't make a bad jump, that's why we thought it would be nice to breed a foal out of her first, with her youthful appearance that was a good plan in hindsight. She has developed very well from spring onwards. When we started jumping with her it soon seemed as if she was already two years under saddle, she is so well behaved that even a child could ride away with her. K Horla is a top bred mare and jumps according to us with the latest quality.  She will, if she gets the right chance, throw high eyes in the competition ring.

ESHA ELITE COLLECTION
- De paarden kunnen vanaf donderdag 10/09/2020 tot zondag 20/09/2020 worden geprobeerd na afspraak met Dennis Swennen op 0032/496 65 13 89. Ze zullen allemaal op één plek worden gestald op Dungensesteeg 9b, 5482 ZT Schijndel, Nederland.
- De keuringsrapporten en X-rays worden per paard online gepubliceerd wanneer beschikbaar. Bekijk de rapporten en eventuele opmerkingen voor aanvang van de veiling, aub.

- The horses can be tried from Thursday 10/09/2020 until Sunday 20/09/2020 by appointment with Dennis Swennen on 0032/496 65 13 89. They will all be stabled in one place at Dungensesteeg 9b, 5482 ZT Schijndel, The Netherlands.
- The inspection reports and X-rays will be published online per horse when available. Please view the reports and any possible comments before the auction starts.

Catalog no: K7014
Auction order: 0
Studbook: KWPN
Gender: Mare
Color: Dark bay
Height: 168
Date of birth: 06-06-2015
Breeding direction: Jumping - B
VAT: 21.00 %

Click here for the auction conditions

Share on

FOR PLEASURE FURIOSO II FURIOSO XX
DAME DE RANVILLE
GIGANTIN GRANNUS
GOLDI
HORLA HORS LA LOI II PAPILLON ROUGE
ARIANE DU PLESSIS II
ORLANDA I CAROLUS I
E-LUKY LUKE