Dit lot bevat het volgende:
- 5 voorwanden met een draaideur in het midden. In goede staat. Wand breedte 302 cm. Deurbreedte 127 cm. Wand hoogte 240 cm.

- 1 voorwand met draaideur in het midden. In goede staat. Wand breedte 265 cm. Deurbreedte 127 cm. Wand hoogte 240 cm.

- 5 tussenwanden. 4 in goede staat en van 1 is het hout iets beschadigd. Wand breedte 370 cm. Wand hoogte 240 cm.

- 6 voerbakken + 6 gietijzeren drinkbakken.

This lot contains the following:
- 5 front walls with a revolving door in the middle. In good condition. Wall width 302 cm.  Door width 127 cm.Wall height 240 cm.

- 1 front wall with revolving door in the middle. In good condition. Wall width 265 cm.  Door width 127 cm.Wall height 240 cm.

- 5 partitions. 4 in good condition and 1 with slightly damaged wood. Wall width 370 cm. Wall height 240 cm.

- 6 feeders + 6 iron water bowls.

Locatie stalling/ophaling - Location stable/pick-up: Region Overijssel, Netherlands.

Vente aux enchères fermée!

Vendu à Belgique

Catalogue n°: M01B017
Ordre de vente: 0
Studbook: --
Sexe: -
Couleur: Bai
Hauteur:
Date de la naissance: -
Direction d'élevage: Recreational
TVA: 0.00 %

Cliquez ici pour les conditions de vente