Armani

AMBER x ROCK FOREVER I

Bied mee tijdens: 14-18/04/2021: ESHA April Cocktail

http://www.xrays.horse/examinations/Armani/

https://www.horsetelex.nl/horses/pedigree/2188223/amulet

De Holsteins gekeurde Amber tekent voor het vaderschap van deze Adonis. Armani werd in het najaar aangekocht op de ESHA veiling, vervolgens liet de koper hem röntgenologisch keuren en na een gunstig advies bracht hij hem voor enkele maanden onder in de opfok. Armani is in een korte tijd goed gegroeid en ontwikkeld. Hij toont goede bewegingen en laat tijdens het springen steeds dezelfde sprong zien met volgens ons het laatste vermogen.

The Holstein approved Amber is the sire of this admirable stallion. Armani was bought at the ESHA auction in the autumn, then the buyer had him examined by X-ray and after a favourable opinion he brought him into the rearing system for a few months. Armani has grown and developed well in a short time. He shows good movements and during jumping he always shows the same jump with, according to us, the last scope.

Locatie stalling/ophaling - Location stable/pick-up: Limburg, Belgium.

Veiling loopt af in
Catalogus nr: L06R035
Studbook: Holstein
Geslacht: Hengst
Kleur: Donker bruin
Stokmaat: 163
Geboortedatum: 21-04-2019
Fokrichting: Springen en Dressuur
BTW: 0.00 %

AMBER AMPERE ROUSSEAU
LARIVOLA
MIRA G LINARO
BARONESS VII
F-SCARLET ROCK FOREVER I ROCKWELL
LADY SUNSHINE
ARIANA I CONTENDRO II
EROICA II