Dit lot bevat het volgende:
- 5 voorwanden met een draaideur in het midden. In goede staat. Wand breedte 302 cm. Deurbreedte 127 cm. Wand hoogte 240 cm.

- 1 voorwand met draaideur in het midden. In goede staat. Wand breedte 265 cm. Deurbreedte 127 cm. Wand hoogte 240 cm.

- 5 tussenwanden. 4 in goede staat en van 1 is het hout iets beschadigd. Wand breedte 370 cm. Wand hoogte 240 cm.

- 6 voerbakken + 6 gietijzeren drinkbakken.

This lot contains the following:
- 5 front walls with a revolving door in the middle. In good condition. Wall width 302 cm.  Door width 127 cm.Wall height 240 cm.

- 1 front wall with revolving door in the middle. In good condition. Wall width 265 cm.  Door width 127 cm.Wall height 240 cm.

- 5 partitions. 4 in good condition and 1 with slightly damaged wood. Wall width 370 cm. Wall height 240 cm.

- 6 feeders + 6 iron water bowls.

Locatie stalling/ophaling - Location stable/pick-up: Region Overijssel, Netherlands.

Veiling afgelopen!

Verkocht naar België

Catalogus nr: M01B017
Studbook: --
Geslacht: -
Kleur: Bruin
Stokmaat:
Geboortedatum: -
Fokrichting: Recreatie
BTW: 0.00 %