Casino

CASALL ASK x CONCORDE

Bied mee tijdens: 16-20/09/2020 ESHA ELITE AUCTION

https://www.horsetelex.nl/horses/pedigree/1926728/c

http://www.xrays.horse/examinations/Casino/

Casino

Deze bijzondere moderne Casall zoon komt uit een van s ’werelds beste moederlijnen. Hij heeft meerdere internationale paarden en gekeurde hengsten in de achterhoede. We hebben hem als 2 jarige bij de opfokker in Holstein gekocht met als doel hem in het voorjaar van 2020 in onze veiling te verkopen. Dat was ook het geval, maar na enige tijd touwgetrek voor de afrekening van de koper hebben wij besloten om zo een fijn paard zelf aan te rijden. Het is dan ook een lust voor het oog om te zien hoe dit paard met zijn ruiter meedenkt. Hij laat zich fantastisch bewerken en lijkt onder het zadel voor zowel springpaard als hunter veel toekomst te hebben. Met zijn prachtige uitstraling en zijn mooie zwarte kleur gaan we hem in de ESHA Elite veiling van 2020 aan de man brengen. Wij zijn er ook bijna voor 100 procent zeker van dat degene die dit paard koopt, een zeer mooie toekomst tegemoet gaat met een gentleman als Casino.

This special modern Casall son comes from one of the world's best mother lines. He has several international horses and licensed stallions in the rearguard. We bought him as a 2 year old from the breeder in Holstein with the goal to sell him in our auction in the spring of 2020. That was also the case, but after some time rope pull for the settlement of the buyer, we decided to ride this fine horse ourselves. It is a joy to see how this horse thinks along with his rider. He is very well behaved and seems to have a lot of future under the saddle for both jumper and hunter. With his beautiful appearance and his beautiful black color we will sell him in the ESHA Elite auction of 2020. We are also almost 100 percent sure that whoever buys this horse will have a very bright future with a gentleman like Casino.

ESHA ELITE COLLECTION
- De paarden kunnen vanaf donderdag 10/09/2020 tot zondag 20/09/2020 worden geprobeerd na afspraak met Dennis Swennen op 0032/496 65 13 89. Ze zullen allemaal op één plek worden gestald op Dungensesteeg 9b, 5482 ZT Schijndel, Nederland.
- De keuringsrapporten en X-rays worden per paard online gepubliceerd wanneer beschikbaar. Bekijk de rapporten en eventuele opmerkingen voor aanvang van de veiling, aub.

- The horses can be tried from Thursday 10/09/2020 until Sunday 20/09/2020 by appointment with Dennis Swennen on 0032/496 65 13 89. They will all be stabled in one place at Dungensesteeg 9b, 5482 ZT Schijndel, The Netherlands.
- The inspection reports and X-rays will be published online per horse when available. Please view the reports and any possible comments before the auction starts.

Veiling loopt af in
Catalogus nr: K7026
Studbook: Holstein
Geslacht: Ruin
Kleur: Zwart
Stokmaat: 162
Geboortedatum: 02-04-2017
Fokrichting: Springen - Bereden
BTW: 21.00 %

CASALL ASK CARETINO CALETTO II
ISIDOR
KIRA XVII LAVALL I
MALTIA
WISERTA CONCORDE VOLTAIRE
FLYER
ATHENE VII ATHLET Z
MAREIKA