Estero

x

Bied mee tijdens: Ended: 01-05/07/2020 ESHA YOUNG JUMPERS 2

http://www.xrays.horse/examinations/Estero/

Mogen we iets speciaals introduceren in deze collectie! Omdat we bij ESHA graag allerlei soorten paarden verkopen!
Pedro (Estero) is een prachtige 8 jaar oude bonte ruin, veilig om buiten te rijden en hij kent verschillende trucs!
Dit paard is geïmporteerd uit Spanje en geselecteerd als ESHA All Star.
We denken dat de nieuwe eigenaar veel plezier met hem zal hebben!

May we introduce something special in this collection! Because we at ESHA like to sell all kinds of horses!
Pedro (Estero) is a beautiful 8-year-old coloured gelding, safe to ride outside and he know’s several tricks!
This horse is imported from Spain and selected as an ESHA All star.
We think the new owner will have al lot of fun with him!

(De All Stars categorie omvat de verkoop zonder garantie van paarden vb. zonder X-ray rapport)
(The All Stars category includes the sale without guarantee of horses f.ex. without X-ray report)

Veiling afgelopen!

Verkocht naar Nederland

Catalogus nr: K5200
Studbook: --
Geslacht: Ruin
Kleur: Bont
Stokmaat: 161
Geboortedatum: 01-01-2012
Fokrichting: Recreatie
BTW: 0.00 %