Nayikel

IMPRESSIVE VDL x INDOCTRO

Bied mee tijdens: 14-18/04/2021: ESHA April Cocktail

http://www.xrays.horse/examinations/Nayikel/

https://www.horsetelex.nl/horses/pedigree/2194926/nayikel

Nayikel is een zoon van de KWPN gekeurde Impressive VDL. Moeder Hippylady stamt af van verervers Indoctro en Lord Z. Nayikel is een prachtige 3 jarige ruin met een aansprekend hoofd, zeer veel uitstraling en een sportief model. Hij laat goede bewegingen zien, heeft veel balans in de galoppade en toont steeds een voorwaartse instellingen op de hindernis.

Nayikel is a son of the KWPN approved stallion Impressive VDL. Mother Hippylady descends from the sires Indoctro and Lord Z. Nayikel is a beautiful 3 year old gelding with an appealing head, very much charisma and a sportive model. He shows good movements, has a lot of balance in his canter and always shows a forward attitude towards the fences.

Locatie stalling/ophaling - Location stable/pick-up: Limburg, Netherlands.

Veiling loopt af in
Catalogus nr: L06R052
Studbook: KWPN
Geslacht: Ruin
Kleur: Bruin
Stokmaat: 164
Geboortedatum: 06-04-2018
Fokrichting: Springen
BTW: 21.00 %

IMPRESSIVE VDL DOUGLAS DARCO
FIONA M
ATENDRI CONTENDER
IDUNA VI H
HIPPYLADY INDOCTRO CAPITOL I
VANESSA VII H
BEAUTY LADY LORD Z
HAPPYLADY