Mister Mikado

DALLAS VDL x UP TO DATE

Bied mee tijdens: Ended: 08-12/07/2020 ESHA YOUNG JUMPERS 3

https://www.horsetelex.nl/horses/pedigree/2137704/mister-mikado

http://www.xrays.horse/examinations/MisterMikado/

Deze parel kan van u worden! Mister Mikado is een aansprekende zoon van Jur Vrieling zijn toppaard Dallas VDL. Halfbroer van de moeder Ammeretto (v. Numero Uno) is een gekeurde SBS hengst en sprong op 1.60m niveau met David Beisel (USA). Dit prachtige paard laat steeds dezelfde sprong zien, toont veel vermogen en overzicht op de sprong. Mister Mikado is enkele weken geleden gecastreerd en word dus als ruin aan u aangeboden.

This pearl can become yours! Mister Mikado is an appealing son of Jur Vrieling's top horse Dallas VDL. Half-brother of dam Ammeretto (by Numero Uno) is an approved SBS stallion and jumped at 1.60m level with David Beisel (USA). This beautiful horse always shows the same jump, shows a lot of scope and overview on the jump. Mister Mikado was castrated a few weeks ago and is therefore offered to you as a gelding.

Veiling afgelopen!

Verkocht naar Finland

Catalogus nr: K5316
Studbook: KWPN
Geslacht: Ruin
Kleur: Donker bruin
Stokmaat: 171
Geboortedatum: 26-03-2017
Fokrichting: Springen
BTW: 21.00 %

DALLAS VDL DOUGLAS DARCO
FIONA M
WONDER A.S. HEARTBREAKER
SONETTE
GARANNA UP TO DATE CAMERINO
ROCOCO
RANNA GOODTIMES
HANNA