Naughty Girl

STAKKATO BOY RM x FOR EDITION I

Bied mee tijdens: 14-18/04/2021: ESHA April Cocktail

http://www.xrays.horse/examinations/naughty-girl/

https://www.horsetelex.nl/horses/pedigree/2205654/naugthy-girl

Naughty Girl is een kleindochter van springpaarden fabrikant Stakkato. Deze knappe jongedame komt uit een moederlijn met zeer veel sport. Zelf heeft ze al een halfbroer die op tienjarige leeftijd 1.40m springt. Naughty Girl staat goed in het model, komt steeds met veel vertrouwen naar de hindernis en springt met een buitengewone techniek.  Deze prachtige merrie ontplooit zich steeds beter en beter wanneer het hoger wordt. Wij denken dan ook dat deze lieve merrie u zowel voor in de sport als in de fokkerij van dienst zal zijn.

Naughty Girl is a granddaughter of showjumping horse producer Stakkato. This pretty young lady comes from a dam line with a lot of sport. She already has a half-brother who jumps 1.40m classes at the age of ten. Naughty Girl has a good model, always comes to the fence with confidence and jumps with an extraordinary technique.  This beautiful mare performs better and better when it gets higher. We therefore think that this sweet mare will be of service to you both in sport and in breeding.

Locatie stalling/ophaling - Location stable/pick-up: Antwerpen, Belgium.

Veiling loopt af in
Catalogus nr: L06R049
Studbook: AES
Geslacht: Merrie
Kleur: Bruin
Stokmaat: 164
Geboortedatum: 20-06-2018
Fokrichting: Springen
BTW: 21.00 %

STAKKATO BOY RM STAKKATO SPARTAN
PIA
LADY IN BLACK LORD PEZI
LANDLIEBE
FUNNY GIRL FOR EDITION I FORSYTH
LEGGIERA
GRAEFIS DROSTE GRAF TOP I
DROSTE