http://www.xrays.horse/examinations/Nick/

https://www.horsetelex.nl/horses/pedigree/2177435/nick

Deze bijzondere grootramige 2 jarige sportatleet is een zoon van internationaal springende hengst Vangelis S. Het speciale aan dit paard is zijn moeder: Dorkas die zeer veel indruk maakte bij de finale van de 6 jarige op het WK in Zangersheide. Zijzelf bracht reeds de BWP gekeurde Kalle die tijdens de hengstencompetitie in België veel fokkers verraste. Ook zien we een groot aantal 1.60m paarden in de directe moederlijn. Deze prachtige hengst hebben we als veulentje gekocht. Volgens ons een paard met zeer veel reflexen en het allerlaatste vermogen. Met zijn uitmuntende genetica heeft Nick alles in huis om het ver te brengen in de sport.

This special big-legged 2 year old sport athlete is a son of international jumping stallion Vangelis S. The special thing about this horse is his mother: Dorkas, who impressed at the finals of the 6 year old at the World Championships in Zangersheide. She herself already produced the BWP approved Kalle who surprised many breeders during the stallion competition in Belgium. We also see a large number of 1.60m horses in the direct dam line. We bought this beautiful stallion as a foal. According to us a horse with a lot of reflexes and the very last scope. With his excellent genetics Nick has everything to bring it far in the sport.

Locatie stalling/ophaling - Location stable/pick-up: Noord-Brabant, Netherlands.

Veiling loopt af in
Catalogus nr: K7248
Studbook: AES
Geslacht: Hengst
Kleur: Bruin
Stokmaat: 165
Geboortedatum: 25-06-2018
Fokrichting: Springen
BTW: 21.00 %

VANGELIS NONSTOP DARCO
GLORCA VAN HET SCHUTTERSHOF
REGINA-S FEINSCHNITT I VAN DE RICHTER
HEIDI VH APPELSVOORDEHOF
DORKAS STAKKATO SPARTAN
PIA
OKRA CONCORDE
RAGNA II