http://www.xrays.horse/examinations/Nielson/

https://www.horsetelex.nl/horses/pedigree/2177437/nielson

Deze prachtige 2 jarige Hickstead look-a-like hebben we als veulen aangekocht, hij is nog niet groot van stuk, maar heeft een bewegingsvorm van een Grandprix paard. Daarbovenop beschikt hij over de instelling van een leeuw en het atletisch vermogen van een tijger. Als je een hindernis bouwt is hij er niet van weg te krijgen. Hij durft over de hoogste en breedste hindernissen met gemak te springen. Met zijn extreme intelligentie zijn de verwachtingswaarden van deze 2 jarige hengst dan ook hoog gespannen.

We bought this beautiful 2 year old Hickstead look-a-like as a foal, he is not big yet, but has a movement style of a Grandprix horse. On top of that he has the attitude of a lion and the athletic ability of a tiger. If you build a fence he can't resist it. He dares to jump over the highest and widest fences with ease. With his extreme intelligence, the expectations of this 2 year old stallion are high.

Locatie stalling/ophaling - Location stable/pick-up: Noord-Brabant, Netherlands.

Veiling loopt af in
Catalogus nr: K7250
Studbook: AES
Geslacht: Hengst
Kleur: Donker bruin
Stokmaat: 158
Geboortedatum: 10-06-2018
Fokrichting: Springen
BTW: 21.00 %

HERMANTICO COMME IL FAUT CORNET OBOLENSKY
RATINA Z
CHIQUITITA COLBERT GTI
CIRA BE
TANDORA MERMUS R BURGGRAAF
DWERMIE
PANDORA WOLFGANG
BANDORA